Pravidla pro Seriál Maket 2016 a M-ČR Nascar jsou na webu

Úvod » Pravidla pro Seriál Maket 2016 a M-ČR Nascar jsou na webu

Nedočkavci mají konečně nad čím hloubat. Nebylo to vůbec jednoduché dát dohromady informace pro oba seriály plus Pohár monopostů. Doufám, že se mi to podařilo po několika dnech a nejméně 10 hodinách práce seřadit tak, aby vše mělo hlavu a patu. Neodpustím si pár upozornění na věci, které by jste neměli nechat bez povšimnutí. Pro pořadatele jsou dány vzory výsledkových listin a pozvánky s propozicemi. K tomu jen tolik, že opravdu a zcela vážně nebudu výsledkovky přepisovat z nafocených obrázků nebo PDF. Můj čas je stejně drahý jako váš a tak jím nebudu plýtvat. Prostě výsledkovka nebude vyložena na webu a výsledky nebudou zapsány do průběžných tabulek.

Příjemné pro mnohé zájemce je to, že jsem vyhotovil stránku s tzv. užitečnými kontakty, které vám určitě pomohou sehnat důležité komponenty na stavbu vašich miláčků. V budoucnu snad přibudou i nějaké fotografie věcí, které lze sehnat. Ale e-shop u mě nehledejte. V budoucnu bude, ale jen na věci, které budu vyrábět já nebo blízcí modeláři z mého okolí.

Tož tak, nezbývá mi nic jiného než Vám všem popřát úspěšnou stavbu maket a jejich prezentaci na závodech. Nechť se daří a doufám, že se seriálů zúčastní co nejvíce modelářů.

Zpět na výpis