Rok 2015 a maketové závody

Úvod » Rok 2015 a maketové závody

Nejprve se sluší popřát všem návštěvníkům mých stránek šťastný rok 2015 naplněný jen tím nejlepším, co si každý z vás přeje. Mnoho štěstí, zdraví a lásky a hlavně nezbytných korunek pro našeho koníčka vám všem přeje Tomáš Herder - administrátor těchto stránek.

Tento portál je již několik let určen pro fanoušky závodů maket, které jdou letos již do 13. ročníku. 10 ročníků Mistr Větrník na který navázal Seriál maket svým již druhým ročníkem, když jsme absolvovali i jeho "zabíhací" nultý ročník. Výsledky prvního ročníku přinesu tento týden v dalším svém vstupu.

Podstatné je pro vás také to, že jsem mírně přerovnal strukturu stránek pro autíčkáře. Najdete tam vše, na co jste byli zvyklí, ale informace pro závodníky budou jinak. Objevilo se tlačítko SERIÁL MAKET pod kterým najdete výsledky aktuálního ročníku a ročníku předchozích. Další tlačítko KALENDÁŘ 2015 ukrývá aktuální kalendář závodů Seriálu maket 2015, seriálu Nascar a Oldtimer 2015 a také vytrvalostních závodů maket. Pod tlačítkem PRAVIDLA 2015 najdete všechny informace pro stavbu modelů do Seriálu maket a také informace o průběhu závodů. Tlačítkem MČR NASCAR A OLDTIMER se dostanete k informacím o tomto seriálu, který bude mít již svůj 21. ročník. Najdete zde aktuální informace přes pravidla, kalendář a dáli dobrá vůle pořadatelů jednotlivých závodů, tak i výsledkové listiny.

Zpět na výpis